afis viata cotidiana

Muzeul Civilizației Gumelnița, în colaborare cu Muzeul Municipal Călărași și Muzeul Județean Ialomița, vă invită în data de 9 decembrie 2017 , ora 11:00, la deschiderea expoziției de fotografie "Viața urbană interbelică în Câmpia Bărăganului". Evenimentul va avea loc la sediul Muzeului Municipal Călărași.

Vă mulțumim,

Echipa Muzeului Civilizatiei Gumelnita

Bilete cu preţ redus (pentru pensionari, elevi şi copii): 2 lei.
Gratuit (studenți, masteranzi, doctoranzi în domeniul Istoriei, membrii ai rețelei Rețeaua Națională a Muzeelor din România)

Fotografiat 1 obiect: - Persoane fizice: 20 de lei - Persoane juridice: 100 de lei.
Ghidaj grupuri: - Grup 1 – 10 persoane: 20 de lei - Grup peste 10 persoane: 30 de lei