AFIS 1

Muzeul Civilizației Gumelnița în colaborare cu Teatrul „Tudor Vianu” din Giurgiu, vă invită pe data de 6 decembrie, orele 11:00, în Sala Mare a Primăriei Municipiului Oltenița la spectacolul de teatru pentru copii, „Apolodor”.

Intrarea va fi liberă în limita locurilor disponibile. Pentru rezervări vă rugăm să sunați la numărul de telefon 0242 511 174 sau să ne scrieți pe adresa de e-mail Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea..

Muzeul Civilizației Gumelnița tel/fax :0242/511 174 www.muzeulgumelnita.ro