AFIS jpeg

Dragi prieteni, ne face plăcere să vă anunțăm că pe data de 9 martie, Muzeul Civilizației Gumelnița, în colaborare cu Societatea de Geografie din România - Filiala Călărași, Universitatea București - Facultatea de Geografie, Muzeul Municipal Călărași și Lic. Tehnologic „Nicolae Bălcescu”, organizează expoziția de fotografie „ARTGEOGRAFICA”. Vernisajul va avea loc la Lic. Tehnologic "Nicolae Bălcescu” - Oltenița, pe data de 9 martie, ora 10:00.

Expoziția va putea fi vizitată în perioada 9 martie - 30 martie 2017, luni - vineri, între orele 08:00 - 16:00.

Vă așteptăm în număr cât mai mare!

drd. Theodor Zavalas Manager Muzeul Civilizatiei Gumelnita Oltenita

0727.845.536 / 0242.511.174

Oltenița: expoziția de fotografie „ARTGEOGRAFICA”, Lic. Tehnologic "Nicolae Bălcescu"

Bilete cu preţ redus (pentru pensionari, elevi şi copii): 2 lei.
Gratuit (studenți, masteranzi, doctoranzi în domeniul Istoriei, membrii ai rețelei Rețeaua Națională a Muzeelor din România)

Fotografiat 1 obiect: - Persoane fizice: 20 de lei - Persoane juridice: 100 de lei.
Ghidaj grupuri: - Grup 1 – 10 persoane: 20 de lei - Grup peste 10 persoane: 30 de lei