Acasa

Afis viata cotidiana

Dragi prieteni, ne face plăcere să vă anunțăm că pe data de 23 februarie, ora 13:00, la sediul Muzeului Județean Ialomița, va avea loc vernisajul expoziției de fotografie „Viața urbană interbelică în câmpia Bărăganului - Oltenița, Călărași și Slobozia”, organizat în colaborare cu Muzeul Civilizației Gumelnița, Muzeul Municipal Călărași și Muzeul Județean Ialomița.

Expoziția va putea fi vizitată în perioada 23 februarie 2017 - 30 martie 2017.

Vă așteptăm în număr cât mai mare!

Echipa Muzeului Civilizației Gumelnița

Slobozia: vernisajul expoziției de fotografie „Viața urbană interbelică în câmpia Bărăganului - Oltenița, Călărași și Slobozia”